NZOZ INTER-MED

 • Title

  http://przyjaznaprzychodnia.info/static/photo2/mini/1/123-4543896.jpg

  thumb
 • Title

  http://przyjaznaprzychodnia.info/static/photo2/mini/1/120-9926392.jpg

  thumb
 • Title

  http://przyjaznaprzychodnia.info/static/photo2/mini/1/121-8444802.jpg

  thumb
 • Title

  http://przyjaznaprzychodnia.info/static/photo2/mini/1/122-9007237.jpg

  thumbInformacje o przychodni

 • Specjalizacja: anestezjolog, gastroenterolog, hematolog, hepatolog, internista, lekarz rodzinny, proktolog
 • Opis Przychodni

  NZOZ INTER-MED jest największym ośrodkiem w regionie oferującym świadczenie wysokiej jakości usług z zakresu gastroenterologii dla dorosłych i dzieci, endoskopii przewodu pokarmowego, endokrynologii i hepatologii, a także badań holterowskich EKG i RR. Usługi świadczone są w ramach kontraktu z NFZ oraz w formie komercyjnej.

  W strukturę organizacyjną NZOZ INTER-MED wchodzą Poradnia Gastroenterologiczna, Centrum Endoskopowe, oferujące gastroskopię i kolonoskopię (w tym polipektomię, tamowanie krwawień, pobieranie wycinków, zakładanie stentów lub PEG - żywienia dojelitowego) oraz leczenie i usuwanie żylaków odbytu.Dla komfortu pacjenta zabiegi mogą być prowadzone w analgosedacji z udziałem anestezjologa. NZOZ INTER–MED jest pierwszym ośrodkiem w regionie stosującym analgosedację - bezpieczny sposób na prowadzenie dokładnych badań w spokoju i komforcie pacjenta (także chorych kardiologicznie). Zabiegi endoskopowe wykonywane są nowym sprzętem z uwzględnieniem akcesoriów jednorazowego użytku.  

  Dodatkowo w czasie zabiegu prowadzona jest szczegółowa dokumentacja obrazowa w technice cyfrowej  w formie zapisu na CD - dostępna dla pacjenta. Dla komfortu i bezpieczeństwa pacjenta  placówka posiada przeszkolonego kierowcę, który może zapewnić transport do domu. Ponadto, placówka oferuje świadczenia w Poradni Hepatologicznej, Endokrynologicznej oraz w pracowniach USG i Holterowskich. Zespół NZOZ INTER-MED składa się z doświadczonych specjalistów z zakresu gastroenterologii, chorób wewnętrznych, chirurgii ogólnej, hepatologii, endokrynologii i anestezjologii, w części posiadających tytuły naukowe profesora i doktora nauk medycznych. Personel stale podwyższa swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych. 

  Znajdujący  się w centrum  Częstochowy NZOZ INTER-MED  posiada odpowiednio wyposażone gabinety lekarskie, dysponuje punktem pobrań materiałów do badań, pokojem zabiegowym oraz komfortowym pokojem wybudzeń.Jednostka czynna jest 6 dni w tygodniu - od poniedziałku do soboty, w godz. 8.00-20.00. W przypadkach pilnych, po uprzednim kontakcie telefonicznym - również w godzinach późnowieczornych i w niedzielę. Rejestracja odbywa się telefonicznie: 787  65 39 80 – Centrum Endoskopowe, Poradnia Endokrynologiczna, Poradnia Hepatologiczna oraz 34 324 55 26 – Poradnia Gastroenterologiczna, poprzez e-mail: CentrumEndoskopowe@wp.pl lub bezpośrednio w placówce.W NZOZ INTER-MED stale  wprowadzane i udoskonalane są rozwiązania, które mają na celu ciągły wzrost satysfakcji oraz zaufania pacjentów.LokalizacjaFormularz kontaktowy